«Украдене щастя» пройшло з успіхом

Проведення вистав стало певною мистецькою традицією в Сосницькому сільськогосподарському технікумі бухгалтерського обліку. Глядачі добре пам’ятають «Назара Стодолю» Тараса Шевченка та «Мину Мазайла» Миколи Куліша, які були поставлені студентами технікуму в попередні роки.

Цього разу актори-аматори за підтримки викладачів української літератури й за сумісництвом режисерів-постановників К. В. Скудної та Л. А. Шестак підготували інсценізацію соціально-психологічної драми Івана Яковича Франка «Украдене щастя». П’єсу було обрано невипадково, адже цьогоріч у травні мистецьке середовище вшанувало пам’ять титана духу з нагоди 100-ліття з дня його смерті, а 27 серпня українці відзначили 160-ий день народження великого Каменяра.

dsc_4090

Самій виставі передували три місяці напруженої підготовки. Виконавці головних ролей розпочали втілюватися в образи ще під час літніх канікул, а вже з вересня до репетицій долучилися й ті студенти, які відтворили на сцені характери другорядних героїв.

27 жовтня по обіді актова зала була заповнена студентами, викладачами та ветеранами праці технікуму.

Актори-аматори дуже переживали, чи зрозуміє глядач трагедію Франкових героїв, як сприйме гру студентів-непрофесіоналів. Однак будь-які побоювання виконавців ролей були марними: п’єса пройшла з успіхом! Те, що глядачі захоплено слідкують за розгортанням сюжету, було зрозуміло з тиші, що панувала перед сценою, із зацікавлених поглядів і вдячних посмішок на обличчях представників трьох поколінь, уміщених в актовій залі.

З перших хвилин глядацьке серце було підкорено. А завоювали його виконавці головних ролей: красуня з 22 групи Валерія Василенко в образі розгубленої, збентеженої та нещасної Анни Задорожної, студенти 32 групи Станіслав Бахир, він же принижений, розбитий і сповнений розпачу Микола Задорожний, та Максим Косолап в образі нахабного красеня Михайла Гурмана.

dsc_4100

Виконавці головних ролей Станіслав Бахир, Валерія Василенко, Максим Косолап

Шквал вдячних оплесків отримали також Крістіна Чухно з 22 групи, яка майстерно зіграла лукаву й розсудливу куму Настю, і Дмитро Лисич із 21 групи – перший порадник на селі кум Бабич.

dsc_4098

Крістіна Чухно, Дмитро Лисич

Трохи налякав глядача грізний та владний Олексій Левченко (22 група) у ролі війта. А Микола Залозний (22 група) надовго запам’ятався публіці як моторний та улесливий жид Шльома.

На окреме «Дякую!» заслуговують й учасники хореографічного колективу технікуму студенти 36 групи Ірина Скирта та Максим Варава, Дар’я Мироненко (26 група) та Роман Малиш (32 група), які не тільки відтворили колорит гуцульських вечорниць, але й потішили всіх присутніх запальним танцем (хореограф – А. Г. Варава).

dsc_4096

Учасники хореографічного колективу технікуму Максим Варава,  Дар”я Мироненко, Ірина Скирта, Роман Малиш

 

Майстерна гра акторів-аматорів пробудила в глядачів щире розчулення. І викладачі, і студенти, і гості заходу не стримували слів удячності після вистави. Однозначно: «Украдене щастя» пройшло з успіхом! А самі актори навіть не усвідомлюють, наскільки велику справу вони зробили.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s