В добру путь!..

30 червня Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку дав путівки у професійне життя черговій зміні бухгалтерів та економістів. 55 випускників 2017 року отримали дипломи молодшого спеціаліста, дванадцятеро найрозумніших і найстаранніших – з відзнакою.

25egyDywPpE

Випускний вечір – це переломний момент для тих, хто протягом трьох років вивчав ази обліково-економічних дисциплін, це фініш перед стартом. Це традиційний підсумок невтомної праці педагогів, недоспаних ночей випускників та виснажливих переживань їх батьків.

Урочистості з нагоди випуску 37 молодших спеціалістів спеціальності «Бухгалтерський облік» та 18 випускників спеціальності «Економіка підприємства» відбулися в кінотеатрі імені О. П. Довженка. З напутніми словами до новоспечених бухгалтерів та економістів звернувся директор технікуму Юрій Васильович Лисенко. Щирі привітання та повчальні поради пролунали з уст гостей урочистого заходу – заступника голови Сосницької районної ради Геннадія Анатолійовича Смаглюка, директора технікуму 2000 – 2015 років Бориса Васильвича Борисенка, заступника директора з наукової та інноваційної діяльності Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН Анатолія Михайловича Москаленка – голови державної екзаменаційної комісії.

Три роки крок за кроком до випускного вечора студентів наближали куратори акдемічних груп Людмила Леонідівна Рублевська, Оксана Олексіївна Рудя та Ніна Анатоліївна Смаглюк. Тому їх настанови та побажання були сприйняті випускниками з неприхованою увагою й особливо бентежно.

Розчулили глядачів і виступи тих, чиї серця відбивали удари вдвічі частіше за серця їхніх дітей, – мами випускників поділилися радістю й смутком із нагоди знаменної події в житті кожного випускника. Слова материнської любові й переживання за долю дітей пролунали у виступі Оксани Анатоліївни Петришиної – мами випускниці спеціальності «Бухгалтерський облік». А художній керівник технікму й мама випускника спеціальності «Економіка підприємства» Алла Григорівна Варава привітала і сина Максима, й усіх молодших спеціалістів настановою «Пісня матері сину».

Самі ж випускники вразили публіку майстерним виконанням останнього вальсу, вокальною щирістю прощальних пісень, словами вдячності, адресованими тим, хто долучився до формування особистостей молодших спеціалістів.

Щиро віримо, що кожен із тих, хто 30 червня 2017 року одержав диплом, виправдає надії викладачів-наставників та гордо нестиме звання випускника Сосницького технікуму на професійній ниві.

В добру путь!

Р. S.: запамʼятаймо імена, уже вписані в історію технікуму червоними літерами.

Випускники 2017 року, які отримли дипломи з відзнакою

 1. Антоненко Наталія (31 група)
 2. Аринич Дарʼя (32 група)
 3. Бахир Станіслав (32 група)
 4. Кондик Ірина (31 група)
 5. Лєпєєв Дмитро (31 група)
 6. Малиш Роман (32 група)
 7. Матяш Аліна (31 група)
 8. Мірошниченко Дмитро (36 група)
 9. Петришина Вікторія (32 група)
 10. Смаглюк Аліна (32 група)
 11. Снитко Тетяна (31 група)
 12. Фурса Юлія (31 група)

Випускники 2017 року, нагороджені золотими медалями

«За високі досягнення у навчанні»

 1. Матяш Аліна (31 група)
 2. Петришина Вікторія (32 група)
 3. Смаглюк Аліна (32 група)

Випускники 2017 року, нагороджені срібними медалями

«За досягнення у навчанні»

 1. Антоненко Наталія (31 група)
 2. Снитко Тетяна (31 група)
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s