Підсумки проведення декади циклової комісії бухгалтерських дисциплін

Цілих два тижні життя студентів ІІ-ІІІ курсів було насичене яскравими подіями.  В період декади циклової комісії бухгалтерських дисциплін викладачами Рублевською Л.Л., Зубар К.І., Кравченко В,С., Мамаєвою О.О., Макарець С.М., Лукаш Р.Є.  було проведено чимало цікавих заходів. А як же все розпочиналося?

Декаду було розпочато з проведення викладачем бухгалтерських дисциплін Кравченко В.С. «Уроку – екскурсії у Сосницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України» зі студентами 31 групи. Працівники Пенсійного фонду ознайомили студентів зі структурою управління, організацією роботи відділів, порядком контролю  за роботодавцями щодо правильності подання доходів працівників для обчислення пенсій.

 

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

21.02.2018 викладачем бухгалтерських дисциплін Мамаєвою О. О. була організована зустріч студентів другого курсу Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку з керівником відділу Юніор Банку ПАТ КБ «Приват Банк» Чернігівського РУ Герасько Людмилою та заступником начальника відділення «Сосницьке» Осипенко Світланою, які провели  навчання фінансовій грамотності. Для студентів було проведено майстер-клас  на тему «Заощадження та інвестування». Герасько Людмила Анатоліївна розповіла про історію виникнення грошей та розвиток фінансових операцій, про ефективне  та безпечне використання банківських карт, намагалася підвищити рівень фінансової обізнаності студентів задля побудови особистого фінансового майбутнього, розширити знання про роль банків та послуг Приват Банку. Навчання проходило в активному спілкуванні між студентами та працівниками Приват Банку. Студенти ІІІ курсу спеціальності Бухгалтерський облік

 

 

28.02.2018 р. для студентів 2 курсу був проведений  «Конкурс знавців обліково-економічних дисциплін».

В інтелектуальній грі брали участь 3 команди. Команда 21 групи – «Баланс», 22 групи – «Активи», 26 групи – «Економи». В кожній команді були:

  • керівник, він же капітан команди
  • економіст
  • бухгалтер
  • банкір
  • фінансист
  • вболівальники від кожної команди.

Гра проводилася в один тур та складалась з 11 завдань. Впродовж конкурсу гравці намагались згадати щонайбільшу кількість обліково-економічних термінів, приказок та прислів’їв про гроші, визначали грошові одиниці різних держав, рахували заробітну плату та гроші, опрацьовували банківську виписку, знаходили помилки у платіжному дорученні. Найбільш жваво та напружено відбулось бліц-опитування «Національна валюта» впродовж якого учасники вгадували зображення та вислови на купюрах. Дуже активними були вболівальники, які розгадували економічні загадки і приносили командам додаткові бали.

В запеклій боротьбі перемогла команда «Баланс», «Активи» та «Економи» вибороли 2 і 3 місце відповідно.

 

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

1 березня  2018 року у рамках  декади циклової комісії бухгалтерських дисциплін була проведена навчально-розважальна квест-гра з працевлаштування «Крок у професію». Участь у грі взяли студенти 31 групи, активними вболівальниками та уважними спостерігачами  стали студенти 32 групи.

Метою заходу було: сформувати навички проходження співбесіди з роботодавцями або рекрутерами для ефективності працевлаштування; виявити рівень професійної готовності студентів-випускників; розкрити здібності креативного підходу до вирішення нестандартних професійних ситуацій.

Підсумки квест-гри

Звання «Креативно-професійний» отримали:

Лисич Діана, Семко Олег, Пеховка Анна, Лойченко Лілія.

Звання «Креативний» отримали:

 Варава Ярина, Юденко Ніна, Лисич Дмитро, Купрієнко Вікторія.

Звання  «Професіонал» отримали:

Кузьменко Анжела, Канавченко Станіслав, Бобирець Ярина, Дятловська Альона.

 

 

2 березня 2018 року студенти ІІІ курсу 32 та 36 групи взяли участь в навчальному заході «Економічний міст: німецько-український агрополітичний діалог». Студентами були використані офіційні матеріали аналітиків та політологів України та Німеччини починаючи з 2006 року. Учасники діалогу повідомили про недоліки та переваги аграрного господарювання обох держав та розвиток експортно-імпортних політичних стосунків між ними.

 

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Дякуємо всім за активну участь!!! Ніхто не знає так багато, як всі ми разом!!!

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s