В технікумі визначили кращих волейболістів

 

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

15 березня 2018 року у спортивному залі Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку відбувся традиційний щорічний турнір з волейболу, проведений в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», організатором якої є сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Сосницької райдержадміністрації та спортивний клуб Анти.

З привітальним словом до учасників змагань та присутніх звернулися Попченко Я. П. – головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, та директор технікуму Лисенко Ю. В., які відзначили важливість проведення подібних заходів та побажали успіхів учасникам змагань.

За першість у спортивній боротьбі змагалися чотири команди, а саме:

збірна І курсу (16 група – Прищепа Д.(капітан команди), Охріменко І., Копил І., Скриль С., Шара М; 11 група – Авраменко К., Лукаш М.);

збірна ІІ курсу (21 група – Конотопець О. (капітан команди), Смаль Г., Герасименко С., Козаченко О., Кузьменко М.; 22 група – Кошова О., Рудя Є., Кокоша Р., Мироненко Д.; 26 група – Кириченко Б.,),

збірна ІІІ курсу (31 групаВарава Я.; 32 група – Косолап В. (капітан команди), Залозний М., Левченко О., 36 група -Чередниченко Ж., Голенок В., Куриця В.);

збірна викладачів ( Шевченко О. А.(капітан команди), Смаглюк Г. А., Пуд В. М., Рудя О.О., Попченко Я. П., Сморгунов В. А., Гончаренко О. М.)

Під час проведення змагань учасники продемонстрували згуртованість своїх команд, майстерність, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості. Запекла боротьба на майданчику і напружені емоції серед вболівальників панували в спортивній залі до останніх хвилин гри.

За результатами всіх ігор «золото» взяла команда ІІ курсу, «срібло»збірна команда викладачів, і «бронзу» виборола команда ІІІ курсу. Четверту сходинку посіла команда І курсу, яка виявила справжній спортивний характер та жагу до перемоги.

За традицією переможці отримали грамоти, медалі, грошову винагороду, а головне – хороший настрій та величезні позитивні емоції.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.

Висловлюємо подяку спортивному клубу Анти, Сосницькій РДА за сприяння у проведенні змагань з волейболу та учасникам заходу за активну життєву позицію.

 

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s